Spoštovani starši, stari starši, otroci,

tudi v letošnjem letu sodelujemo v projektu SIMBIOZA GIBA, ki poteka pod sloganom ZA ZDRAVJE IN DOBRO POČUTJE – GIBAMO SKUPAJ, ČETUDI SMO NARAZEN!

Želimo, da bi se v prihajajočem tednu meseca maja gibali povsod, v šoli in doma ter da bi vsakodnevno gibanje postalo del vašega vsakdana. Seveda ste k sodelovanju vabljeni vsi, starši, babice, dedki, bratje, sestre …

Predlagamo vam, da se »družite« v naravi. Prepustite se sprehodu po bližnjem gozdu v vaši okolici, odpravite se na bližnji hrib, prepustite se igri badmintona ali nogometa, opazujte kako se podoba dreves in rastja spreminja ter dovolite naravi, da vas (p)ozdravi. Ob poti bodite pozorni na vse kar raste in živi v naravi – naberite si pisan šopek travniškega cvetja, ki ga je v teh dneh na pretek in z njim razveselite sebe ali pa vam ljubo osebo.

Dokaze opravljenega »druženja« nam pošljite do konca meseca maja na elektronski naslov simbiozagiba@simbioza.eu in sodelujte v žrebu za krasno simbolično nagrado! (pošljite fotografijo, pripišite ime in priimek ter šolo in razred)

Veselimo se, da se bomo gibali skupaj, četudi smo narazen!

Prijazen pozdrav,

učiteljica športa Carmen Onišak